Cudowna,soczyste kolory i pięknie wykończona :)Poz.Mycha
Zakładka jest super:)
Bardzo fajny i delikatny haft! Matkas ma oko do takich zakupow po mnie :P:P:P
Prześliczna zakładka! Kolorki ma cudne :-)
Śliczna :)
śliczna zakładka, zwłaszcza dobór kolorów :)
Pięknie!!!
Przepiękna zakładka!
Dziękuję za pozostawione słowa
Po dłuższej przerwie wracam powolutku do prezentacji 😊 Dziś mandala Wrzosowa w/g wzoru Forest of needles. Wykonałam ją z białego kordonka ...
Cudowna,soczyste kolory i pięknie wykończona :)
OdpowiedzUsuńPoz.Mycha
Zakładka jest super:)
OdpowiedzUsuńBardzo fajny i delikatny haft! Matkas ma oko do takich zakupow po mnie :P:P:P
OdpowiedzUsuńPrześliczna zakładka! Kolorki ma cudne :-)
OdpowiedzUsuńŚliczna :)
OdpowiedzUsuńśliczna zakładka, zwłaszcza dobór kolorów :)
OdpowiedzUsuńPięknie!!!
OdpowiedzUsuńPrzepiękna zakładka!
OdpowiedzUsuń